کارن پلاست
_

صنایع کارن پلاست شکوهیه قم پیشتاز در تولید و بازرگانی محصولات با کیفیت

راه حل‌های ارزشمند، تولید سودمند
۰۱
خدمات کنترل کیفی و واحد تحقیق و توسعه:

با داشتن آزمایشگاه‌های مجهز مطابق با آخرین فناوری روز دنیا و انجام مطالعات علمی سبب شده تا محصولات تولیدی از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

۰۳
خدمات مشاوره و فروش

تامین به موقع محصولات و تحویل سریع آنها در کنار قیمت های رقابتی مناسب سبب شده که بسیاری از واحد های تامین کننده در صنایع مختلف کشور جزو مشتریان ما باشند.

۰۲
خدمات فنی و تولید

این شرکت با استفاده از فناوری روز دنیا و دارا بودن بیش از ۱۱ خط تولید مجهز،ساخت کشورهای اروپایی و آزمایشگاه پیشرفته و پرسنل مجرب و متخصص بهره گرفته است.

۰۴
خدمات پس از فروش

این مجموعه با هدف استفاده از پتانسیل های خود برای تسهیل در امر تولید و در راستای اصل مشتری مداری به گونه ای رفتار می‌نماید که باعث رضایت مندی و کاهش هزینه های خرید برای مشتریان در عین بالا بودن کیفیت می باشد.

محصولات
_

برخی از محصولات کارن پلاست

خرید و فروش تامین مواد اولیه

تجربه کار
_

با تجربه در زمینه واردات و صادرات ؟

  • اتکا به تجربه طولانی مدیران ارشد و کارشناسان متخصص در زمینه تولید و بازرگانی در صنعت پلاستیک
  • صادرات و واردات مواد پلیمری،پلاستیک‌های صنعتی،انواع افزودنی‌ها،پیگمنت‌ها
  • حضور فعال و مستمر در تهیه و توزیع کالاهای مربوطه در چرخه تولید و امور بازرگانی داخلی و خارجی
  • حضور فعال و مستمر در تهیه و توزیع کالاهای مربوطه در چرخه تولید و امور بازرگانی داخلی و خارجی
  • پیشگام در زمینه تامین موادپلیمری و افزودنی‌ها
  • آشنایی کامل با قوانین و مقررات بازار و بازرگانی
چرا ما ؟
_

چرا صنایع کارن پلاست ؟

صنعت پلاستیک یکی از برجسته ترین بخش های پتروشیمی می باشد که بخش اعظمی از تولیدات کشور را به خود اختصاص داده است.صنایع کارن پلاست شکوهیه قم در سال ۱۳۷۵ در زمینی به مساحت ۲۶۰۰۰ متر مربع با زیر بنای ۷۰۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید.

این شرکت با استفاده از فناوری روز دنیا و دارا بودن بیش از ۱۱ خط تولید مجهز، ساخت کشورهای اروپایی و آزمایشگاه پیشرفته و پرسنل مجرب و متخصص اکنون به یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات پلیمری تبدیل شده است. این مجموعه با هدف استفاده از پتانسیل های خود برای تسهیل در امر تولید و در راستای اصل مشتری مداری به گونه ای رفتار می نماید که باعث رضایتمندی و کاهش هزینه های خرید برای مشتریان در عین بالا بودن کیفیت می باشد. جلب رضایتمندی مشتریان، متعهد به فراهم نمودن محیطی آرام و دلپذیر برای پرسنل و همکاران و رعایت کلیه استانداردهای کیفی و بهداشتی ما را به یکی از بزرگترین شرکت های تامین کننده در زمینه صنایع پلاستیک تبدیل نموده است. تولیدکنندگان عزیز، برای تهیه گرانول و اطلاع از قیمت ها، می‌توانند به صفحه خرید گرانول مراجعه کرده و یا با شماره ۰۹۱۲۸۵۴۹۶۰۰ تماس حاصل فرمایند.

مشتریان
_

برخی از  مشتریان

لوگو مشتریان و شرکت های نماینده